Lot 53
Autumn Auction: European Fine Art - 21 november 2018
Europese School (19e eeuw)

Boeren met vee bij herberg aan een bergmeer / Farmers and cattle at a tavern near a mountain lake

olieverf op paneel, 53x70 cm

€ 700,00
€ 1.000,00