Lot 112
Autumn Auction: European Fine Art - 21 november 2018
Nicolaas van der Waay (1855-1936)

Kardinalen op een heuvel in Rome

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'N vd Waay/Rome 84.' (rechtsonder)

aquarel, zonder lijst, 35x50 cm

Conditie: Goed.

€ 1.200,00
€ 1.600,00