Lot 3018
Autumn Auction: Asian Art - 23 november 2018
Chinees jade, vis op houten basement

19e eeuw, China

Gesneden van groen en bruine jade, de vis met zeewier in z'n bek.

L 21 cm.

Beschadiging aan zeewier (los stukje aanwezig).

€ 1.800,00
€ 2.200,00