Lot 2672
Autumn Auction: Asian Art - 23 november 2018
Chinese blauw witte Nanking Vaas

19e eeuw met bruin ingekrast zegelmerk

Balustervormige vaas met 2 prunustak handvatten en een blauw decor van foo-dogs/leeuwenhondjes tussen wolken en bliksem op een craquelé achtergrond.

H 44 cm.

Kleine randrestauratie

€ 500,00
€ 700,00