Lot 28
Autumn Auction: European Fine Art - 21 november 2018
Duitse School (18e eeuw)

De voorbereiding van het feestmaal / Preparing dinner for the feast

olieverf op paneel, 55x90 cm

€ 2.000,00
€ 3.000,00