Lot 27
Autumn Auction: European Fine Art - 21 november 2018
Naar Georg Philipp Rugendas (18e eeuw)

Een schermutseling / A cavalry skirmish

olieverf op doek, 57x75 cm

€ 1.500,00
€ 2.000,00