Lot 2072
Een antiek 18k gouden micro-mozaïek collier

Midden 19e eeuw.

Samengesteld uit 22 in grootte oplopende ovale schakels elk bezet met een micro-mozaïek paneel met voorstelling van diverse vogels, beschadigingen.

Bruto 45 gram.

€ 500,00
€ 700,00