Lot 65
Autumn Auction: European Fine Art - 21 november 2018
Petrus Paulus Schiedges (1813-1876)

Een vissersboot bij het havenhoofd

rechtsonder get. 'Schiedges'en gedateerd 1851. In dorso oud handgeschreven etiket: 'Schiedges of Haag, with figures Verveer of Amsterdam'.

olieverf op paneel, 36x52,5 cm

Herkomst:
-Privé collectie Engeland; door de familie gekocht in Stockholm, Zweden, in de jaren 1950.

€ 1.800,00
€ 2.200,00