Lot 2532
Autumn Auction: Asian Art - 23 november 2018
Qingbai wijnkaraf met deksel

Vroege Ming Dynastie.

Peervorminge kan met decoratie van bloemen

Hoogte 40 cm

Knop op de deksel ontbreekt, diverse beschadigingen en restauraties alsmede glazuur-imperfecties.

€ 600,00
€ 800,00