Lot 79
Autumn Auction: European Fine Art - 21 november 2018
Rein Miedema (1835-1912)

Platbodem aan de slootkant op een zomerdag

linksonder get. 'R Miedema'en gedateerd 1903'

olieverf op doek, 49,5x80 cm