Lot 1514
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Twee zilveren zoutvaatjes met blauw glazen binnenbakjes

Schuitvormig opengewerkt met ovalen en bloemdecor, op vier bladvormige pootjes. Gemerkt met V voor vreemde en oude werken gebruikt vanaf 1814 en dolfijn belastingkeur. (glas is beschadigd). Afm. ca. 10 x 4 x 5 cm.

PROVENANCE: PRIVATE COLLECTION OF THE DUTCH ACTRESS KITTY JANSSEN

Startbod: € 200