Lot 1510
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Twee zilveren geboortelepels

Een eivormige bak, de steel bekroond door een zeilschip en een vijgvormige bak en de steel bekroond door een personificatie van Charitas. Beiden gegraveerd met een staande leeuw. Op de achtekant van de bak inscriptie : "Rijmer Sijbrens gebooren 5 september 1794" en in het midden "J.A 1750" omringd door een krans boven een wapen. Gemerkt met vogel in cirkel en de ander ongemerkt. 18e eeuw. L. ca. 18 and 16,5 cm.

PROVENANCE: PRIVATE COLLECTION OF THE DUTCH ACTRESS KITTY JANSSEN

Startbod: € 300