Lot 1509
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Twee Engels zilveren en vergulde vinaigrettes

Eén met fijn gegraveerde randen , op het deksel een lauwerkransje in het midden. Engeland, Londen, maker George Burrows, 1800-1801. 925/1000. Afm. ca. 3,5 x 2 cm. The andere in de vorm van een beursje. Op het oog ongemerkt.

PROVENANCE: PRIVATE COLLECTION OF THE DUTCH ACTRESS KITTY JANSSEN

€ 240,00

Hamerprijs: € 240