Lot 1507
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Een Engels zilveren en verguld snuifdoosje en een zilveren en vergulde vinaigrette

De rechthoekige doos met geguillocheerde rand op het deksel. De onderkant met geguillocheerd golvend patroon, de voorkant van het deksel gegraveerd met voluten, de zijkanten geribd. Engeland, Birmingham, 1843-1844. Maker Francis Clark. 925/1000. Afm. ca. 8 x 4 cm. De vinaigrette met geguillocheerd golvend patroon op het deksel en in de hoeken een gegraveeerd bloempatroonmet monogram J.St. Aan de binnenkant een opengewerkt en gegraveerd schuifje. Met sponsje. Op het oog ongemerkt 800/1000. Eerste helft 19e eeuw.

PROVENANCE: PRIVATE COLLECTION OF THE DUTCH ACTRESS KITTY JANSSEN

Startbod: € 250