Lot 1504
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Een zilveren platte snuifdoos

Met afbeelding Keizerin Maria Theresia van Oostenrijk. Aan de onderkant initialen MB. Aan de de binnenkant van het deksel een stukje ivoor met een voorstelling van een Asiatische dame in kleermakers zit. Alleen gemerkt met een gedeeltelijk zichtbaar leeuwenkopje. Afm. ca. 7 x 5 x 1 cm.

PROVENANCE: PRIVATE COLLECTION OF THE DUTCH ACTRESS KITTY JANSSEN

Startbod: € 400