Lot 1501
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018

Twee zilveren miniatuur veegblikjes en een kolenschop

Met resp. geribde, gedraaide en balustvormige stelen. Eén Jan Borduur, Amsterdam. 18e eeuw. Eén met pseudokeuren en één met Amsterdamse keuren. maar uit een latere periode.

PROVENANCE: PRIVATE COLLECTION OF THE DUTCH ACTRESS KITTY JANSSEN

Startbod: € 250