Lot 29
Autumn Auction: European Fine Art - 21 november 2018
Manier van Jan van Goyen (19e eeuw)

Zicht op de stad Nijmegen / A view of Nijmegen

draagt midden onder initialen 'JAvR'

olieverf op paneel, 22x32,5 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00