Lot 34
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Anthon van Rappard (1858-1892)

De spinster

gesigneerd en geannoteerd 'Anton van Rappard/voor/Johan de Meester' (achterzijde)

aquarel, zonder lijst, 61x40 cm (met passe-partout: 75x56 cm)

Provenance:
-Veiling, Paul Brandt, Amsterdam, 28 maart 1962, lot 444.

Conditie: resten van vliegen rechtsbovenaan, verder in goede staat

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300