Lot 48
Christmas Auction - 12, 13 en 14 december 2018
Conrad von Lumm (1776-1843)

Portret van Pieter Stadnitski (Amsterdam 1798 - Kleef 1843)

linksonder get. en gedateerd 1825

olieverf op doek, 61x50 cm

Beelddocumentatie RKD Den Haag (afb.nr. 0000380819)

Geportretteerde was de zoon van Jan Stadnitski en Geertruijda Brechta Uitenhage de Mist. Hij trouwde in 1820 met Engelina Johanna Adriana toe Laer (1799-1872). Pieter is een achterkleinzoon van Daniel Stadtnitski (1695), zoals genoemd in: De Indo-Europeesche families in Nederlandsch-Indië door Mr. P.C. Bloys van Treslong Prins.-07-1930. Pieter Stadnitski was officier der cavalerie.

€ 300,00
€ 500,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280