Lot 16
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Hollandse School (19e eeuw)

Hollands polderlandschap met molen

onduidelijk gesigneerd (linksonder)

olieverf op paneel, 21,5x28 cm (met lijst: 29x36 cm)

Conditie: lichte vergeling

€ 100,00
€ 200,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120