Lot 29
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Willem Carel Nakken (1835-1926)

Boerenerf met kippen

gesigneerd 'W.C. Nakken' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 23x33 cm (met lijst: 42x52 cm)

Conditie: goede staat

€ 500,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400