Lot 248
Autumn Auction: European Fine Art - 21 november 2018
Nicolaas Johannes Roosenboom (1805-1880)

Panoramisch rivierlandschap met figuren en vee op de voorgrond / Figures with cattle and a horse in a panoramic summer landscape

gesigneerd 'N.J. Roosenboom f' (linksonder)

olieverf op doek, 64x88,5 cm (met lijst: 93x119 cm)

Provenance:
-In de collectie van familie van de huidige eigenaar gedurende minstens 100 jaar.

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé zichtbaar en aftekening verticale spieraam op doek. Heeft oppervlakte-schade in midden van de lucht, : l.b. restauratie.

€ 4.000,00
€ 6.000,00