Lot 4
Christmas Auction - 12, 13 en 14 december 2018

Europese School (19e eeuw)

Portret van een lord

olieverf op doek, ovaal, 74x63 cm

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800