Lot 5
Christmas Auction - 12, 13 en 14 december 2018

Agathe Curt (1862-1943)

'Im Atelier'

rechtsonder get., tevens in dorso get., annotatie en gedateerd Berlijn 1922.

olieverf op doek, 68x57 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400