Lot 47
Christmas Auction - 12, 13 en 14 december 2018
Julius Hübner (1806-1882)

Jonge vrouw met camee broche

linksonder get. in initialen en gedateerd 1836

olieverf op doek, geplakt op karton, 60x46 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400