Lot 3
Autumn Auction: European Fine Art - 21 november 2018

Hollandse School (tweede helft 17e eeuw)

Een herder met zijn kudde

olieverf op doek, 90x113 cm

Herkomst:
-Collectie familie Splitter-Marcus, Den Haag.