Lot 20
Christmas Auction - 12, 13 en 14 december 2018
Jan Franken (1878-1959)

Stilleven met pioenrozen, lupinen en hortensia

gesigneerd 'Jan Franken' (rechtsonder)

olieverf op doek, 100x85 cm (met lijst: 120x105 cm)