Lot 80
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018

Henri van Daalhoff (1867-1953)

Grijze winter dag

gesigneerd 'HvDaalhoff' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 36x44,5 cm, (in lijst: 49x57 cm)

Provenance:
-Kunsthandel Martinus Liernur, Den Haag, 1966.

Conditie: in zeer goede staat

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120