Lot 148
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Elise Dom (1913-?)

Guatemala

gesigneerd 'Elise Dom' (linksonder)

olieverf op doek, 34x39,5 cm, (in lijst: 42x47,5 cm)

Conditie: in goede staat

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 80