Lot 2001
Post-War & Contemporary Art and Design - 31 oktober 2018
Een dikwandige Copier Serica glazen schaal

Midden 20e eeuw, gemerkt met CL-merk.

Afgerond vierkant model met dikke rand en op kleine voet (krasjes en kleine beschadigingen).

10,5x40x40 cm

€ 300,00
€ 500,00