Lot 175
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Italiaanse School (20e eeuw)

Kinderkopjes

onduidelijk gesigneerd (rechtsboven)

aquarel op papier, 10x40 cm, (in lijst: 27.5x56.5 cm)

Conditie: in goede staat

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100