Lot 147
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Alphons Vermeir (1905-1994)

Twee mensen wandelend

gesigneerd 'AVermeir' (rechtsonder)

olieverf op board, 58x63 cm, (in lijst: 78x83 cm)

Conditie: in goede staat

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100