Lot 544
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Cor van Gulik (1938)

Varkentje

ongesigneerd

ijzen en staal,18x25x12 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.
Tentoonstelling: Dordrecht, Pictura, ‘In Permanentie’, 29.5 – 25.6 1998.

€ 30,00
€ 50,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80