Lot 506
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Olphaert den Otter (1955)

gesigneerd en gedateerd 14/4/1999 (linksonder)

gouache op papier, 18x13 cm (met lijst: 30x25 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 80,00
€ 100,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90