Lot 534
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Bea de Visser (1957)

gesigneerd en gedateerd 1992 (op de achterzijde)

fotoprint op kunststof, 28x56x7 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 50,00
€ 80,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100