Lot 547
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Marita Staf (1944)

'Send a signal Yes & No for singles and wannabees'

2 sets sierspelden 'Yes & No', in houten kistjes met poestdoekjes.

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 20,00
€ 30,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35