Lot 519
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Aart Houtman (1956-2017)

ongesigneerd

potlood en pastel op papier, 29,5x19,5 cm (met lijst: 52x42 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 30,00
€ 50,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35