Lot 531
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Wim Claessen (1951)

ongesigneerd

beschilderde boekpagina, 21,5x14 cm (met lijst: 52x61 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 30,00
€ 50,00

Startbod: € 15