Lot 506
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Kees Spermon (1941) en Eduard Flor (1925-2015)

I. Zonder titel
II. Zonder titel

beide met potlood gesigneerd

2 (kleur)-etsen, genummerd resp. 15/60 cm en E.A., beide zonder lijst, bladmaat circa tot 70x50 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 30,00
€ 50,00

Startbod: € 30

Bied
Inclusief opgeld: €