Lot 541
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Jan-Hein van Melis (1962)

Buiten-bromfiets-viltcircuit

gesigneerd in initialen, getiteld en gedateerd 1991 (linksonder)

collage en gemengde techniek op karton (mogelijk schoenendoos), 38x42x2,5 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 30,00
€ 50,00

Startbod: € 15