Lot 538
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Hans Vogels (1955)

tweemaal gesigneerd en gedateerd 1987 (op de achterzijde en op de stretcher)

waterverf en potlood op doek, zonder lijst, 18x13 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 50,00
€ 80,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50