Lot 539
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Hans Vogels (1955)

gesigneerd en gedateerd '87 (op de achterzijde)

olieverf en alkyd op doek, zonder lijst, 13x18 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 80,00
€ 120,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80