Lot 537
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Allard Budding (1963)

gesigneerd, gedateerd 2000 en geannoteerd 'Z.T.' (op de achterzijde)

gemengde techniek op doek, zonder lijst, 40x30 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 80,00
€ 100,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50