Lot 540
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Willem Jan Kersten (1949)

gemonogrammeerd en gedateerd '89 (op de stretcher)

olieverf op doek, zonder lijst, 20x30 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 30,00
€ 50,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70