Lot 542
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Leo de Jong (1931)

gesigneerd en gedateerd '85 (op de zijkant) enbkunstenaarsstempel (op het spieraam)

olieverf op doek, zonder lijst, 18x18 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 20,00
€ 30,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45