Lot 521
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Otto Egberts (1949)

gesigneerd en gedateerd 1992 (op achterzijde)

olieverf op doek, zonder lijst, 30x30 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 50,00
€ 100,00

Startbod: € 50

Bied
Inclusief opgeld: €