Lot 505
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Simon Benson (1956)

Universal Anatomy

met balpen gesigneerd en gedateerd 27/3/97 (linksonder)

gedrukte tekst met rode stempel, genummerd 8/50, zonder lijst, 21x29 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 20,00
€ 30,00
€ 20,00

Huidig bod: € 20

Bied
Inclusief opgeld: €