Lot 504
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Geertjan van Oostende (1941)

met potlood gesigneerd en gedateerd 1985

litho, genummerd 49/100, opgevouwen: 21x21 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 20,00
€ 30,00
€ 20,00

Huidig bod: € 20

Bied
Inclusief opgeld: €