Lot 503
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Jean Pierre Zoetbrood (1950)

I. Nothing+nothing= something

in de druk gemonogrammeerd en gedateerd 2001 (rechtsonder)

kleurenfoto, oplage onbekend, zonder lijst 42x29,5 cm

Herkomst: Collectie Karsten van Steenbergen. Gift van de kunstenaar.

€ 20,00
€ 30,00
€ 25,00

Huidig bod: € 25

Bied
Inclusief opgeld: €