Lot 536
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Ton Kraayeveld (1955)

Zonder titel (Ostsicht)

gesigneerd, gedateerd 2004 en getiteld (op de overlap)

olieverf op doek, zonder lijst, 43x32 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 80,00
€ 120,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120